| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| S7 | |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Mil Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 25 mm |
| Mil Çapı | 6 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® EXTRA Polimer |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | No |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Yarı katı numuneler |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Sentix 940-P pH elektrodu Kablosuz
Epoksi gövdeli dijital pH elektrodu. Jel elektrolitli, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.
Aralık: pH: 0 ila 12
Gövde: Cam
Referans: çift
Kavşak: Açık
Elektrolit: viscolene
Maks. Basınç: 0.1 bar
İpucu: konik
Önerilen Çalışma Sıcaklığı: 0 ila 50 ° C
Sıcaklık sensörü: evet
Kablo uzunluğu: 1m
Bağlantı: Hızlı Bağlantı DIN