| Ölçüm aralığı | 0,01 – 200 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Mini-DIN | |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| Hücre Sabiti | 0,55 cm-1 |
| Mil Malzemesi | Epoksi |
| Sensör Türü (2) | 4 grafit kutup |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | İletkenlik |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Taban Ünitesi Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m Mini DIN |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Wtw TFK 325/HC Sıcaklık Elektrodu
Ph,orp ve Ise ölçümleri için kesin sonuçlar veren, dahili NTC 30 kOhm sıcaklık sensörüne sahip cihazlardır.Ph ve orp elektrodların da sıcaklık sensörü olmadığından dolayı o ekstra sıcaklık sensörü ile birlikte kullanılır.1 Metrelik kabloya sahiptir,talebinize istinaden uzatılabilir.Ph ve orp elektrodlarını rahat tutabilmeniz için klipslidir.