| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| BNC/RCA (Cinch) | |
| Bağlantı noktası türü | Seramik |
| Mil Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl AgCl doymuş |
| Membran camı | HA |
| Membran direnci (25°C) | < 600 MΩ |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç; yüksek iyonlu güç; su |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343184 |
| Taban Ünitesi Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC/RCA (Cinch) |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW AS/IDS-25 Elektrot Bağlantı Kablosu
Kablosuz IDS elektrotlarını dijital cihazlara bağlamak için 25 metre uzunluğunda ki bağlantı kablosudur.
Cam gövde yapısına ve özellikle arjantometri çalışmaları için tasarlanmış gümüş sensöre sahiptir.Sıvı elektrolitli,S7 bağlantılı ve kablosuzdur.(AS/DIN Kabloları ekstradan alınabilir) Ag/AgCl referans sistemine uygun olarak üretilmişlerdir.