| Ölçüm aralığı | 0,01 – 200 mS/cm |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | LTW (IP67) |
| Hücre türü | 4 grafit kutup |
| 0,55 cm-1 | |
| Mil Malzemesi | Epoksi |
| 4 grafit kutup | |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 2 m |
| Parametre | İletkenlik |
| ISM | Hayır |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Taban Ünitesi Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 2,0 m LTW, IP67 |
| Ürün Kodu | 30266974 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW STH 650 Elektrot standı, yaylı kollu.
Elektrot standı, yaylı kollu.
WTW Sentix 950 pH elektrodu
Plastik gövdeli dijital pH elektrodu. Sıvı elektrolitli, 1,5 m kablolu, entegre sıcaklık sensörlü.