| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 100 °C |
| BNC/RCA (Cinch) IP67 old | |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Mil Malzemesi | PEEK |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® Polimer |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Evet |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç; atık su; su |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Sentix Micro 900-P pH elektrodu Kablosuz
Düşük hacimli numunelerde ölçüm için dijital pH elektrodu. Entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.
HI1131B, HI1230B, BNC konektörlü bir PEI gövdeli, çift bağlantılı pH elektrodudur. Bu elektrot, dış referans hücresinde tek bir seramik bağlantıya sahiptir ve küresel pH algılama kısmı, yüksek sıcaklık camından yapılmıştır ve dayanıklı PEI gövdesinin bir uzantısı ile korunmaktadır.