| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Konnektör | MultiPin™ |
| Bağlantı noktası türü | Açık bağlantı noktası |
| Mil Malzemesi | Glass |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 25 mm |
| Mil Çapı | 6 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | XEROLYT® EXTRA Polimer |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| ISM | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Yarı katı numuneler |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Tetracon 925/C İletkenlik elektrodu
4 hücreli, epoksi gövdeli dijital iletkenlik elektrodu, asidik ortamlarda ölçüm için uygundur, 1,5 m kablolu.
WTW Sentix® 980-P pH elektrodu Kablosuz
Cam gövdeli dijital pH elektrodu. Sıvı elektrolitli, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.
Cam gövde yapısına ve özellikle arjantometri çalışmaları için tasarlanmış gümüş sensöre sahiptir.Sıvı elektrolitli,S7 bağlantılı ve kablosuzdur.(AS/DIN Kabloları ekstradan alınabilir) Ag/AgCl referans sistemine uygun olarak üretilmişlerdir.