| Ölçüm aralığı | 0 – 200%; 0 – 20 mg/L |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 60 °C |
| BNC/RCA (Cinch) IP67 | |
| Mil Malzemesi | PPS |
| Sensör Türü (2) | Polarografik |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1,8 m |
| Parametre | DO |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | NTC 22 kΩ |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç |
| Ürün Kodu | 51340291 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Sentix HW-T 900-P pH elektrodu Kablosuz
Hassas dijital pH elektrodu. Düşük iyonlu ortamlarda (saf su, yağlı numune vb.) ölçümler için. 165 mm uzunluğunda, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.