| Ölçüm aralığı | pH 1 – 11 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| MultiPin™ | |
| Bağlantı noktası türü | Hareketsiz cam muhafaza |
| Mil Malzemesi | Cam |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 170 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag+-kapanlı ARGENTHAL™ |
| Referans elektrolit | 3 mol/L KCl; 1 mol/L KCl |
| Membran camı | LoT |
| Membran direnci (25°C) | < 50 MΩ |
| ISM | Evet |
| Sıcaklık probu | NTC 30 kΩ |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Hayır |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Düşük iyonlu güç (saf su) |
| Referans elektrolit Sipariş numarası | 51343180 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Sentix® 980-P pH elektrodu Kablosuz
Cam gövdeli dijital pH elektrodu. Sıvı elektrolitli, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.
WTW Tetracon 925/C İletkenlik elektrodu
4 hücreli, epoksi gövdeli dijital iletkenlik elektrodu, asidik ortamlarda ölçüm için uygundur, 1,5 m kablolu.
WTW Sentix HW-T 900-P pH elektrodu Kablosuz
Hassas dijital pH elektrodu. Düşük iyonlu ortamlarda (saf su, yağlı numune vb.) ölçümler için. 165 mm uzunluğunda, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.