| Ölçüm aralığı | pH 0 – 14 |
| Sıcaklık aralığı | 0 °C – 80 °C |
| BNC | |
| Bağlantı noktası türü | Polyester |
| Mil Malzemesi | POM |
| Sensör Türü (2) | Kombine elektrot |
| Mil uzunluğu | 120 mm |
| Mil Çapı | 12 mm |
| Kablo | 1 m |
| Parametre | pH |
| Referans Sistemi | Ag/AgCl |
| Referans elektrolit | Jel |
| Membran camı | U |
| Membran direnci (25°C) | < 250 MΩ |
| ISM | No |
| Sıcaklık probu | No |
| Taşınabilir ölçüm cihazı için | Hayır |
| Bakım gerektirmez | Evet |
| Sinyal türü | Analog |
| Numune | Genel Amaç; su |
| Taban Ünitesi Sıcaklık Aralığı | 0 °C – 80 °C |
| Kablo ve bağlantı parçaları | 1,0 m BNC |
| Ürün Kodu | 51340330 |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
Aralık: pH: 0 ila 12
Gövde: Cam
Referans: çift
Kavşak: Açık
Elektrolit: viscolene
Maks. Basınç: 0.1 bar
İpucu: konik
Önerilen Çalışma Sıcaklığı: 0 ila 50 ° C
Sıcaklık sensörü: evet
Kablo uzunluğu: 1m
Bağlantı: Hızlı Bağlantı DIN
WTW Sentix® 980-P pH elektrodu Kablosuz
Cam gövdeli dijital pH elektrodu. Sıvı elektrolitli, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.