| Cihazın Genel Özellikleri | |
| Ölçüm Aralığı | : 0... 12 pH |
| Önerilen Çalışma Sıcaklığı | : 0... 50 °C |
| Çalışma Aralığı | : pH 0 - 13, EC |
| Maksimum Basınç | : 0.1 Bar |
| Referans | : Tek, Ag/AgCl |
| Kaplama | : Polipropilen |
| Konnektör | : Görünür Çizim |
| Elektrolit | : Viscoline |
| Uç Şekli | : Konik (6 x 10 mm) |
| Bağlantı | : Hızlı DIN |
| Uzunluk | : 130 mm |
| Gövde Uzunluğu | : 75 mm |
| Gövde Malzemesi | : PVDF |
| Sıcaklık Kompanzesi | : Var |
| Kablo | : 1 metre kablolu |
Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.
WTW Sentix Hw-T 900 pH Elektrodu
Hw-T 900 Düşük iyonlu ortamlarda (saf su, yağlı numune vb.) ölçümler için Uygundur.
Bu ürün su geçirmezdir. 165 mm uzunluğunda QSC fonksiyonlu 1.5 mt kablolu entegre sıcaklık sensörlü IDS elektrottur.
Et, peynir, meyve ve daha birçok gibi yarı-katı örneklerin ölçümü için kullanılabilir. Tüm Wtw marka ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.
Hw-T 900 Düşük iyonlu ortamlarda (saf su, yağlı numune vb.) ölçümler için Uygundur.
Bu ürün su geçirmezdir. 165 mm uzunluğunda QSC fonksiyonlu 1.5 mt kablolu entegre sıcaklık sensörlü IDS elektrottur.
WTW Sentix 940-P pH elektrodu Kablosuz
Epoksi gövdeli dijital pH elektrodu. Jel elektrolitli, entegre sıcaklık sensörlü. Kablosuz (wireless) modül (WLM kit) veya bağlantı kablosu takılabilir.